Гуртки
ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Славути
на 2010-2011 н.р.
№ |
Назва гуртка |
Керівник
|
Кількість годин |
1 |
«Туризм і краєзнавство» |
Слівіна А.О.
|
4 |
2 |
Вокальний |
Блага О.А.
|
2 |
3 |
Драматичний |
Шульга Н.П.
|
2 |
4 |
Історико- краєзнавчий |
Слівіна А.О.
|
2 |
5 |
Туристичний |
Стасюк О.А.
|
1 |
6 |
Народного мистецтва «Світанок» |
Сайпель М.І. |
4 |
7 |
Декоративно-прикладного мистецтва „Майстри-чарівники ” |
Худік Г.І.
|
1 |
8 |
Євроклуб „Глобус” |
Висоцька О.О.
|
2 |
9 |
Хоровий |
Блага А.М.
|
1 |
10 |
«Українська народна вишивка» |
Томащук Т.П.
|
2 |
11 |
Комп’ютерна графіка |
Сищук М.М. |
2 |
12 |
Образотворче мистецтво |
Матвійчук Т.П. |
2 |
13 |
«Книжкова лікарня» |
Сищук Н.О. |
2 |
Графік роботи гуртків
ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Славути
на ІІ семестр
2010-2011 н.р.
№П/П |
Назва гуртка |
Керівник |
День і місце проведення |
Час проведення |
1 |
«Туризм і краєзнавство» |
Слівіна А.О. |
вівторок, п’ятниця (кабінет №31) |
14.30-16.30 14.30-16.30 |
2 |
Вокальний |
Блага О.А. |
вівторок, п’ятниця (кабінет №10) |
12.50-13.35 12.00-12.45 |
3 |
Драматичний |
Шульга Н.П. |
п’ятниця (кабінет №14) |
14.50-16.50 |
4 |
Історико- краєзнавчий |
Слівіна А.О. |
четвер (музей школи) |
14.30-16.30 |
5 |
Туристичний |
Стасюк О.А. |
вівторок (спортзал) |
17.00-18.00 |
6 |
Образотворче мистецтво |
Матвійчук Т.П. |
середа (кабінет №18) |
15.00-17.00 |
7 |
Декоративно-прикладного мистецтва „Майстри-чарівники ” |
Худік Г.І. |
п’ятниця (кабінет№1) |
14.00-13.00 |
8 |
Євроклуб „Глобус” |
Висоцька О.О. |
понеділок (кабінет №11) |
13.50-15.50 |
9 |
Хоровий |
Блага А.М. |
понеділок (актовий зал) |
13.30-14.15 |
10 |
Фольклорний гурток «Веретенце» |
Сайпель М. І. |
Вівторок, четвер(спорткомплекс) |
15:00-17:00 |
11 |
«Українська народна вишивка» |
Томащук Т.П. |
вівторок (кабінет трудового навч.) |
15.00-17.00 |
12 |
«Книжкова лікарня» |
Сищук Н.О. |
Вівторок, четвер (бібліотека) |
15.00-16.00 |
13 |
«Комп’ютерна графіка» |
Сищук М.М. |
четвер (кабінет №24) |
15.00-16.00 |
14 |
«Стрілецький» |
Шаповал С.І. |
вівторок (майстерня) |
16.00-18.00 |
15 |
Влучний стрілець» |
Шаповал С.І |
четвер (майстерня) |
16.00-18.00 |
16 |
«Юний стрілець» |
Шаповал С.І |
середа (майстерня) |
16.00-18.00 |